נעלי נוחות לנשים - פשוט ללכת בנוח...
 
ייצור נעליים כמו כל עבודת יצירה אחרת ויחד עם זאת בשונה מעבודות יצירה שונות נועדו לתת דגש דווקא על האזור הפחות בולט בגוף, כפות הרגליים שלנו. אופנת מנגו מחזירה אותנו אל תקופות הפאר וסמל הסטטוס ממש כמו בתקופות הרנסאנס והתקופה המקראית בהן היוו עיצובי הנעליים סמלים למעמדו של אדם.
 
הפיכת הנעליים למוקד אטרקציה מעניינת תוך שימת דגש על הקולקציות המשתנות עם המאפיין ששם את כל נעלי הנשים בכיס הקטן: יתרון הנוחות...
 
אל תשברו את הגב- נוחות ואלגנטיות בנעל אחת
היום את לא חייבת לסבול כדי להיות יפה, כמו שסבתך הייתה אומרת לאימך בשנות צעירותה. במנגו מייצרים נעלי נוחות לנשים אשר שמות דגש על בריאותיות הנעל והאלגנטיות שלה. אחד המאפיינים הבולטים ביותר בנעלי מנגו הוא היתרון היחסי של טכניקות ייצור הנעליים המאפשרים לך לרקוד על שתי חתונות, ואפילו יותר, ולהישאר על הרגליים... נעלי נוחות לנשים של מנגו "בועטות" במוסכמות ומעניקות לנשים פתרון כפול בזוג נעליים אחד: יופי, נוחות ובריאות.
 
קולקציות חדשות בכל עונה
בחנות המאגדת מעצבים ועיצובים חדשים רבים בכל עונה תמצאו סגנונות ייחודיים למקום המתהדרים בסגנון וברוח עיצובית שונה. קולקציות בעלות השראה אירופאית קלאסית אך יחד עם זאת מערבית ואורבאנית המעניקה ייחוד וטוויסט לכל הופעה, אם זה בערב ואם זה ביום. האפשרות לשילוב נעלי נוחות לנשים עם כמעט כל סגנון לבוש מהווה את אחד העקרונות החשובים ביותר בעת בחירת סט נעליים.
 
התאמת הנעליים לצורך ולמבנה הרגל דורשת מקצועיות לא רק מיצרן הנעליים אל מצוות המוכרים העובדים באותה חנות. היכולת לתת מענה לכל מבנה וגודל של רגל הופכת את מנגו לאחת מחנויות בוטיק הנעליים המובילות בארץ ובעולם בתחום נעלי נוחות לנשים.
 
 50 מעצבי נעליים במקום אחד- הקניון של הנעליים!
מיטב הסגנונות והעיצובים מהם ניתן להתרשם במנגו נובעים בעיקר מהקבוצה הגדולה אך המובחרת של המעצבים המובילים בתחום הנעליים. המעצבים הנבחרים במנגו נבררים בקפידה ונדרשים לעמוד בסטנדרטים הבלתי מתפשרים אשר צוינו לעיל, הדגש על היצירתיות, ה'שיקיות' והנוחות גם יחד.
 
 
כולם הולכים למנגו ... ומה איתך?

נעלי נוחות