בעולם שמורכב מקומבינציה של קווי תפר תלת ממדיים, הנעים בין  דיגום חופשי בעורות המחוברים לאריגי בדים חכמים ומשתנים, המופקים מסיבים וחוטים אינטליגנטים, לבין סוליות ממיטב המערכות הטכנולוגיות אשר מייצרות מדרכים לנעליים נוחות, קלות ומתקדמות,  תופס את מקומו בביטחה עידן "הנעליים החדשות". ייצור נעליים חדשות מתקיים ע"י שילוב של כללי המודעות העצמית, הנוחות, הבריאות והיופי ונותן מענה לדרישה ולביקוש במציאות העכשווית. 

ייצור נעליים בעולם האופנה המודרני, שם דגש על שימוש במיומנויות העיצוב, הדיגום, טכניקות לעיצוב בחומרים שונים וזיהוי טרנדים. השפעת איכות ההנעלה על כף הרגל היא למעשה השפעה ישירה על כל מערכת השלד של גוף אדם, הבאה לידי ביטוי בתחושות הנינוחות והיציבות, שמוקרנות דרך התנהלותו של אדם בחיי היומיום.
זו התשובה העכשווית לאמירתו של המעצב, בנוכחות שמקבלת הנעל כחלק ממערכת הלבוש. 

האיזון בין הפונקציונליות של בריאות כף הרגל לבין ייצור נעליים ואמירה, הוא צעידה בטוחה עפ"י תכתיבי האופנה. האופנה מעצבת את קווי דמותה החיצונית של האישה, אך כיום נפלאות התבונה והתקדמות המדע מובילים את מעצבי ההנעלה ליצירת נעליים המותאמות לבריאות כף רגלה של האישה, לעיצוב חופשי, עכשווי, ליופי ולאסתטיקה.  נעלי נשים איכותיות משמשות כחלק מפרטי הלבוש האופנתיים, אך הן בעיקר מוצרים אשר השפעתם נכרת באיכות חיי היומיום ושמירה על בריאות לטווח הארוך.

ייצור נעליים איכותיות עושה שימוש בסוליות קלות ונוחות, המיוצרות בטכנולוגיות חדישות, אשר משפרות את אורך הפסיעה ומאפשרות כוח אלסטי, שעובד על שיפור הצעד הבא, תוך התחשבות במבנה כף הרגל וצורת הצעד, עם מינימום התערבות במהלך התקין של הצעד. סוליות איכותיות תורמות אף לשיפור באזור הכיפוף בחלק הקדמי של כף הרגל. נוחות המאפשרת התקדמות מהירה, יציבות ושיכוך זעזועים.  

ייצור נעליים בעבודת יד במפעל 'מנגו עיצובים' הוא שילוב בין איכות, בריאות ואופנה. במפעל ובחנות של 'מנגו עיצובים' קיים מבחר עצום של דגמים וחומרי גלם, איתם ניתן לעצב ולתכנן את הנעליים החדשות עפ"י בחירה, טעם אישי ובעזרתן של מעצבות החנות. המפעל מתחמה בעיצובים של נעליים, פאוצ'ים, חגורות עור ותיקים באיכות ונוחות ללא פשרות.